Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Tuncer Yolal Resmi Web Sitesi
Anasayfa İlahi Dinle İlahi Sözleri Tuncer Yolal İlahiler Tuncer Yolal İlahi Sözleri Tuncer Yolal İlahi Dinle Tuncer Yolal Hakkında İletişim

Nebiler Serverine İlahi Sözleri – Tuncer Yolal İlahi Sözleri

Kategori: İlahi Sözleri | 10 Ocak 2020 tarihinde yayınlandı

Nebiler Serverine İlahi Sözleri – Tuncer Yolal İlahi Sözleri, sayfamız da derleyip hazırladığımız nebiler serverine ilahi sözlerine ulaşabilirsiniz.

Nebiler Serverine İlahi Sözleri – Tuncer Yolal İlahi Sözleri İlahi Dinle

Nebiler serverine ilahi sözleri sayfamız da hazırlamış olduğumuz nebiler serverine ilahisinin sözlerini bulabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz ilahi sözlerini bize yazabilir sayfamız da yer alan nebiler serverine ilahi sözlerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yazımızın devamına giderek, nebiler serverine ilahi sözlerini sosyal ağlarınız da paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. En yeni ilahi sözlerini sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Nebiler serverine ilahi dinlemek için yazımızın devamından yardım alabilir vede tuncer yolal ilahilerini takip edebilirsiniz. Sizde tuncer yolal’ın en son seslendirmiş olduğu ilahilerden haberdar olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Nebiler serverine ilahi sözlerini sosyal ağlarınız da paylaşarak yeni ilahi sözlerinden haberdar olabilirsiniz.

Tuncer Yolal – Nebiler Serverine İlahi Sözleri

Anam babam sana feda olsun ey güllerin sultanı, sana feda olsun cümle canım. Seni anlatmaya yetmez şiir. Dil yetmez, toplansa da mürekkeb-i dünya yetmez seni anlatmaya. Çünkü sen Habibullahsın. Rahman’ın beşere en üstün kıldığı Rasulullahsın. Ya Rasulallah, biz seni göremedik ama hep duyduk, sahabeden senin nurlu ashabından sana zırh olanlardan duyduk seni. Selamını aldık. Bizi kardeşlerim diye anışını işittik.

İşittik şehadetini, ,işittik cesaretini, işittik risaletini. Düşman karşısında atını bir adım bile geri çevirmediğini. Taif’te taşlanıp da bilmiyorlar ya Rabbi bilselerdi yapmazlardı deyip Allah’tan rahmet dilediğini. Öfkelenince alnındaki damarın belli olduğunu nur cemalini görenlerin derman bulduğunu işittik. Ne güzel diyor şair=Hz. Yusuf’u görüp de parmaklarını kesenler kalplerini doğrarlar seni görseler. Seni işittik ya Habiballah. Gözünü kırpmadan küfrün içine nasıl daldığını ve o küfrü nasıl dağıttığını, Mekke’yi fethettiğinde Hak geldi batıl zail oldu dediğini işittik ya Rasulallah. Şefkat dolu yüreğinle torunların Hasan ve Hüseyin’i ve bir o kadar da diğer çocukları nasıl sevip okşadığını işittik. Seni işittik ya Nebiyyallah.

Ve her işittiğimizde seni bize Resul kılan sana nurundan veren, bize senin ümmetinden olma şerefini bahşeden, bizi İslam fıtratı üzerinde dünyaya gönderen sonsuz merhamet sahibi Arşın Arzın ve bu ikisi arasındakilerin yegâne yaratıcısı din gününün sahibi, rahmeti kahrından üstün olan Allah azze ve celleye hamdettik ve şükrettik. Senin selamına Allah’ın salât ve selamı üzerine olsun ey Allah’ın Rasulü diye mukabele ettik.

Uğruna canlarını veren, gözlerini kırpmadan Allah için dünya ateşine giren o söylediyse doğrudur diyen, her biri bir yıldız olan o nurlu kutlu Ashabına Radıyallahu anhüm ve essalatü anhüm dedik. Hazreti Musa vasıflarına hayran olup da senin ümmetinden olmak istemişti. Bir Peygambere senin ümmetinden olmak isterken biz ümmetin olmayı hak ediyor muyuz, bize şefaat eder misin a Rasulallah.

Tuncer Yolal – Nebiler Serverine İlahi Dinle

Nebiler Serverine ilahi Sözleri

Nebiler Serverine ilahi Sözleri

Derd-i mendim ya Rasulallah deva ol derdime şefaat ya Rasulallah,

Bir hadisinde benim şefaatim ümmetimden büyük günahları olanlar için buyuruyorsun, biliriz sen daima ümmetim dedin bırakmazsın bizi. Çünkü sen merhamet timsalisin.

Rahman’ın beşeriyetinin en şereflisisin. Zülcelali vel ikram olan Allah’ın Habibisin. Nebilerin Serverisin. Gülizarın açmamış gülü goncasısın. Çünkü sen çünkü sen çünkü sen Ahmed-i Mahmud-u Muhammed Mustafa’sın Efendim.
Medet ya Tabibel Kulub.

Nebiler serverine İlahi Sözleri, sayfamız da düzenlemiş olduğumuz nebiler serverine ilahisinin sözünü bulabilir vede arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki nebiler serverine ilahi sözleri yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yada eposta aracılığı ile yazabilirsiniz. Nebiler serverine ilahi sözleri sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması vede tuncer yolal ilahilerinden haberdar etmek için onlarla da paylaşmayı unutmayın.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Diğer tavsiye ilahi bağlantımız; Gözlerim Doldu İlahi Sözleri – Tuncer Yolal İlahi Sözleri

Etiketler: , , , , ,
Copyright © 2021 Tuncer Yolal İlahi Dinle Ve İlahi Sözleri Resmi Sitesinde İlahi Dinle. Sitemiz Üzerinde İlahi Sözleri İle İlahi Ayrıcağını Keşfet.